best tracker
سامانه مدیریت یکپارچه مدارس
نرم افزار مدرسه , نرم افزار هوشمند سازی مدارس

 

راه اندازی نرم افزار سمیم ویژه تلفن های همراه هوشمند دارای سیستم عامل اندروید


به مناسبت فرارسیدن سالروز یوم الله 13 آبان و روزدانش آموز و در راستای اهمیت روزافزون دسترسی سریع به اطلاعات و استفاده بهینه از ابزارهای تکنولوژیک، نرم افزار سمیم ویژه تلفن های همراه هوشمند دارای سیستم عامل اندروید، هم اکنون عرضه و آماده استفاده والدین گرامی می باشد.

پس از نصب این نرم افزار شما قادر خواهید بود که مشخصات، نمرات، موارد تشویقی، انضباطی، غیبت ها و ... دانش آموز خود را بر روی صفحه تلفن همراه هوشمند خود مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که قبل از نصب نرم افزار با مراجعه به مدرسه فرزند خود، نسبت به ثبت مشخصات والدین در وب سایت ویژه سمیم اندروید اقدام کنید. پس از ثبت نام کلمه کاربری و رمز عبور مختص سیستم اندرویدی به شما داده خواهد شد که با آن می توانید سیستم اندروید تلفن همراه خود را فعال سازی کنید. برای دانلود فایل apk نرم افزار سمیم اندروید، توسط دوربین تلفن همراه خود بارکد زیر را اسکن کنید.

چنانچه قادر به اسکن بارکد نیستید می توانید فایل apk نرم افزار سمیم اندروید را مستقیماً از اینجا دانلود کنید و پس از دانلود بر روی تلفن همراه خود به صورت دستی نصب کنید.   درباره ما       نقشه سایت       تبادل لینک        قوانین و مقررات   
© General Computer Systems &copyright all rights reserved.