best tracker
سامانه مدیریت یکپارچه مدارس
نرم افزار مدرسه , نرم افزار هوشمند سازی مدارس

 

شرایط و قوانین: استفاده شما از وب سایت به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای ما محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کنیم. کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین ما بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهیم کرد.
١ - خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات "سایت برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.
٢ – ما مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهیم کرد.
3 - سایت ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت‌های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت‌ها تحت کنترل شرکت نباشند و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک‌های قرار گرفته در این وب سایت‌ها ندارد. این لینک ها برای سهولت شما فراهم شده و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره‌کنندگان سایر وب سایت‌ها نمی‌باشد.
4 – ما هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سرویس‌های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می‌شوند و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
5 - این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از سایت خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود.
6 - هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در سایت ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای ما محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب‌های کاربری جعلی یا تکراری نماید. سیاست حفظ حریم شخصی کاربران ما به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کنیم. ما متعهد می‌شویم در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کنیم و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از وب سایت نماییم. در واقع با استفاده از سایت شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید. جمع آوری اطلاعات شخصی شما سایت مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می‌نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شما می‌باشد و به‌طور خودکار ثبت می‌شود. این اطلاعات می‌تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس‌ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از اطلاعات شخصی شما سایت از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس‌هایی که شما درخواست کرده‌اید استفاده می‌کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. سایت صفحاتی را که بازدیدکنندگان مشاهده می‌کنند ردیابی می‌کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس‌هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

   درباره ما       نقشه سایت       تبادل لینک        قوانین و مقررات   
© General Computer Systems &copyright all rights reserved.